İzmir Web Tasarım Firmaları

İnternet artık tüm kitlenin kullandığı bir platform. Sosyal medya ve e-ticaret portalları insanların sürekli dolaştıkları online mağazalar haline geldi. İzmir web tasarım firmaları firması Venio Ajans olarak, kurulduğumuz günden bu yana web site yazılımı, gelişimi, reklamı, içeriği ve buna benzer birçok faaliyet gerçekleştirerek müşterilerimize hizmet sunmayı sürdürüyoruz. Her geçen gün artan tecrübemizle, bugüne dek 1000'den fazla kişi ve kurumun iş ortağı olmaya devam ediyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

 

KURUMSAL SİTE TASARIMI

Bir firmanın ya da kişinin kendisini daha iyi ifade etmesini sağlayan, kurumsal kimliği ortaya çıkaran kurumsal site tasarımları, referansların, hizmetlerin, marka öykülerinin yer aldığı ortamlar arasında bulunuyor. Siz de her geçen gün geliştirdiğimiz web sitelerimizden faydalanarak müşterilerinizi etkilemeyi başarabilirsiniz.

 

E-TİCARET SİTE TASARIMI

Son dönemde etkinliğini iyice artıran e-ticaret sistemleri ile rakiplerinizin gerisinde kalmayın. Eleman takibi, stok takibi, müşteri takibi gibi çalışmaları kolay şekilde takip edin, fiyat değişimlerini, e-ticaret site tasarımı hizmetimiz basit şekilde gerçekleştirin. Bu sayede online olarak müşterilerinize ürünlerinizi sunma şansı yakalayın.

 

KURUMSAL KİMLİK - LOGO TASARIMI

Kurumun kendini ifade ettiği çalışmalar olarak kabul edilen kurumsal kimlik faaliyetleri, dizayn, logo ve renk gibi birçok detayı barındırır. Siz de firmanızı müşterilerinize en iyi ve anlaşılır şekilde yansıtmak için kurumsal kimlik çalışmalarımızdan faydalanın.

 

MAİL HİZMETİ

Kurumsal olma yolunda ilerleyen firmaların önündeki engellerden biri, Gmail ve Hotmail gibi mail adreslerine sahip olmaktır. Mail hizmeti çalışmalarımız ile domain isminizin yer aldığı mail adreslerini kullanmaya başlayabilir, müşterileriniz ve iş ortaklarınız ile tüm yazışmaları tek sayfadan kolay şekilde takip edebilirsiniz.

 

İÇERİK - SEO - ANAHTAR KELİME ÇALIŞMASI

Gerçekleştirdiğiniz hizmetlerin tam olarak neyi kapsadığı, hangi çalışmaları gerçekleştirdiğinizi ve firmanızın tanımını içeren makaleleri, Venio Ajans sayesinde oluşturabilir, anahtar kelime çalışması ve SEO hizmetimiz sayesinde Google sıralamalarında üst sıralarda yer alabilir, rakiplerinizi geride bırakarak müşterilerinize daha hızlı şekilde ulaşabilir, bu sayede gelirlerinizi artırabilirsiniz.

 

INSTAGRAM - TWITTER - FACEBOOK REKLAMI

Bir ürünün ya da gerçekleştirdiğiniz çalışmaların reklamını belirli bir bütçe ile doğru kitleye sosyal medya aracılığıyla ulaştırmak istiyorsanız, Venio Ajans Instagram, Twitter ve Facebook reklamcılığı ayrıcalıklarından yararlanabilir, 10 yılı aşkın reklamcılık tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

 

GOOGLE ADWORDS REKLAMI

Firmanızın tanıtımı ya da ürün satışı için belirlediğiniz bütçeyi Google reklamları için kullanmak istiyorsanız, Venio Ajans Google Adwords Reklamı faaliyetlerimizden yararlanabilir, Google aramalarında ilk sırada yer alarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Kurumsal firmalar için kritik öneme sahip olan sosyal medya yönetimini Venio Ajans olarak gerçekleştirmeye devam ediyor, kurumsal kimliğinizin daha iyi yansıtılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sosyal medya yönetimi ile Twitter, Facebook, Instagram, YouTube, Vimeo, DailyMotion ve Pinterest gibi mecralarda firmanızın müşterilerle doğru şekilde iletişim kurabilmelerini sağlıyoruz.

 

MARKA TESCİLİ

Eğer firmanızın markasını korumak ve kopya üretimlerin önüne geçmek, firmanızın oluşturduğu algının başka firmalar tarafından kullanılmasını istemiyorsanız, marka tescili çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Ürün, hizmet ve ticari faaliyetlerinizin taklit edilme ihtimalini ortadan kaldıran ve kurumsal itibarın yükselmesini sağlayan marka tescili çalışmaları ile yasal güvenceye sahip olabilirsiniz.

 

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Bir ürünün satışını direkt olarak etkileyen unsurlar arasında yer alan fotoğraf çekimleri, firmanın kurumsal görünmesini de sağlayan çalışmalar arasında bulunur. Ürünün müşteride olumlu intiba bırakması, kaliteli fotoğraf çekimleri ile mümkün olur. Venio olarak fotoğraf çekimi konusunda müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyor, müşterilerimizin aynı üründe daha fazla satış rakamına ulaşmalarını sağlıyoruz.

 

FİRMA TANITIM FİLMİ

Bir firmanın tanıtımı için en önemli faktörler arasında yer alan tanıtım filmleri, Venio Ajans tarafından 4K ve Full HD olarak yapılmaya devam ediyor. Siz de firmanızın en iyi şekilde yansıtılması için gerçekleştirdiğimiz firma tanıtım filmi çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

BASKI İŞLERİ

Pazarlama çalışmaları arasında yer alan baskılar, firma tanıtımlarının yapıldığı bir başka çalışma arasında yer alır. Broşür baskı, katalog baskı, kartvizit baskı ve afiş baskı olarak birbirinden ayrılan bu çalışmalar, hem firmanın hem de ürün tanıtımının gerçekleşmesini sağlar. Siz de baskı işleri için bize ulaşabilirsiniz.

 

OTOBÜS REKLAMI

Mobil reklam kapsamında yer alan, hareket eden araçların üstünde kendine yer bulan otobüs reklamları ile firmaların ve ürünlerin tanıtımı binlerce kişiye yapılabiliyor. Siz de otobüs reklamları çalışmalarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gizlilik PolitikasıÇerezler PolitikasıKişisel Verilerin Korunması KanunuTeslimat ve İadeMesafeli Satış SözleşmesiBlog