İzmir ticari - sarı taksi giydirme, kaplama fiyatları, ücretleri

 

Venio olarak İzmir ticari - sarı taksi giydirme, kaplama fiyatları, ücretleri konusunda hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

 

Açık hava reklamcılığı çalışmaları kapsamında; firmanın marka bilinirliğini ve ürün satışını artıran, hizmetlerini duyurmasına yardımcı olan ticari taksi giydirme çalışmaları, her geçen gün daha fazla kişi ve kurum tarafından tercih ediliyor. Bir markanın logosuna ya da ürünlerine ait görsellere özel olarak hazırlanan kaplamalar ile taksi giydirme çalışmaları gerçekleştiriliyor ve etkili bir reklam çalışmasına imza atılıyor.

 

İzmir ticari - sarı taksi giydirme - kaplama

 

İzmir ticari taksi giydirme ve İzmir ticari taksi kaplama çalışmaları kapsamında ilk olarak ticari taksinin marka ve modeli göz önünde bulundurularak planlama gerçekleştiriliyor. Ticari taksinin üzerinde yer alacak reklamın renk çalışması yapılarak taksinin üzerinde doğru şekilde görülmesi sağlanıyor. Ticari taksi giydirme ve kaplama çalışmaları, düşük bütçeler ile binlerce kişi tarafından görülecek reklam çalışması yapılmasına olanak sunuyor. Aracın dış yüzeyine ve boyasına zarar vermeyen ticari taksi reklamı ile estetik ve ilgi çekici bir görüntü ortaya koyuluyor, adeta yürüyen bir billboard hizmeti alınmış oluyor. Ticari taksilerin üzerinde yapılan reklamlar; su firmalarından, özel kurumlardan, nakliyat ve seçim araçlarından, alışveriş merkezlerinin servis araçlarından ve buna benzer araçlardan farklılık gösteriyor, bu sayede marka değerini artırıyor.

 

 

İzmir ticari - sarı taksi giydirme - kaplama avantajları

 

Ticari taksi giydirme ve kaplama çalışmaları kapsamında birçok avantaj da elde edilebiliyor:

 • İzmir ticari taksi giydirme ve İzmir ticari taksi kaplama çalışmaları ile firmaların ve markaların her yaşta, her cinsiyette ve her statüde kişiye ulaşabilmesi sağlanır.
 • İzmir ticari taksi giydirme ve İzmir ticari taksi kaplama çalışmaları ile firmaların vermek istediği mesajlar, alternatif reklam çalışmalarına göre çok daha hızlı şekilde verilir, akılda kalıcılığı daha yüksektir.
 • İzmir ticari taksi giydirme ve İzmir ticari taksi kaplama çalışmaları, maliyetlerini kolayca karşılarken kısa süre içinde firmaların kar etmesine yardımcı olur.
 • İzmir ticari taksi giydirme ve İzmir ticari taksi kaplama çalışmaları, potansiyeli müşterilere ulaşılmasına en önemli faaliyetlerden biri olarak kabul edilir.
 • Taksilerin sürekli olarak hareket etmesi, sadece belirli bir bölgedeki kişilerin değil, reklam çalışması yapılan taksinin binlerce kişinin firmadan, ürünlerden ve hizmetlerden haberdar olmasını sağlar.
 • İzmir ticari taksi giydirme ve İzmir ticari taksi kaplama çalışmaları markanın daha görünür olmasına, müşterilerin gözünde daha iyi bir imaja ulaşmasına ve firmanın daha akılda kalıcı olmasına katkıda bulunur.
 • Ticari araç kaplama çalışmaları, taksiler açısından da faydalıdır. Araçların kaplaması, aracın orijinal boyasına zarar vermez, araç üzerinde solma ve yapışkan bırakma gibi sorunlar yaşatmaz. Bu çalışmalar kapsamında araçta herhangi bir şekilde ezik ve göçük söz konusu olmaz.

 

İzmir ticari - sarı taksi kaplama ve giydirme çalışması nasıl yapılır?

 

İzmir ticari taksi kaplama ve giydirme çalışmalarında planlama ve projelendirme en önemli çalışma olarak kabul edilir. Çalışmalar kapsamında sırasıyla şu işlemler yapılır:

 

 • Çalışmalarda ilk olarak aracın ölçüleri alınıyor ve fotoğrafları çekilerek dijital ortama aktarılıyor.
 • Ölçülendirme işleminin ardından uygun bir tasarım gerçekleştiriliyor ve müşterilere sunuluyor. Müşterilerin onay vermesinin ardından İzmir ticari taksi kaplama çalışmaları başlıyor.
 • Araç yıkanarak temizleniyor ve hava kabarcıkları ortadan kaldırılıyor. Cast folyo kaplama işlemi gerçekleştirildikten sonra aracın yüzeyi ispirtoyla siliniyor. 
 • Baskı sonrası laminasyon kaplama da gerçekleştirilebiliyor ve çalışmalar tamamlanıyor.

 

 

İzmir ticari - sarı taksi giydirme - kaplama fiyatları

 

İzmir ticari taksi giydirme ve İzmir ticari taksi kaplama çalışmalarından faydalanmayı düşünen kişi ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında İzmir ticari taksi giydirme fiyatları ve İzmir ticari taksi kaplama fiyatları oluyor. İzmir ticari taksi giydirme fiyatları ve İzmir ticari taksi kaplama fiyatları, gerçekleştirilecek çalışmalara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Müşterilerin beklentileri ve istekleri, kaplama malzemesinin güncel fiyatları, reklam yayınlanacak olan taksi sayısı, reklam yayınlanacak süre gibi detaylar, İzmir ticari taksi giydirme fiyatları ve İzmir ticari taksi kaplama fiyatlarını değiştiriyor. Siz de İzmir ticari taksi giydirme fiyatları ve İzmir ticari taksi kaplama fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilir, yapacağımız görüşmenin ardından İzmir ticari taksi giydirme fiyatları ve İzmir ticari taksi kaplama fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Venio olarak, bugüne dek gerçekleştirdiğimiz yüzlerce projeden güç alarak İzmir ticari taksi giydirme ve İzmir ticari taksi kaplama çalışmalarında profesyonel destek veriyoruz. Siz de İzmir ticari taksi giydirme ve İzmir ticari taksi kaplama çalışmalarımızdan faydalanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından İzmir ticari taksi giydirme ve İzmir ticari taksi kaplama hizmeti alabilirsiniz.

 

Siz de İzmir ticari taksi kaplama ve ticari taksi giydirme çalışmalarımız için hemen arayın.

Gizlilik PolitikasıÇerezler PolitikasıKişisel Verilerin Korunması KanunuTeslimat ve İadeMesafeli Satış SözleşmesiBlog