Kurumsal Kimlik Tasarımı

İlk Tasarım Aşaması

Bir kurumun kendini ifade etme şekli olarak kabul edilen, bir kurumun görünen yüzü olan kurumsal kimlikler, belli sınırları bulunan ve değişmez olarak karşımıza çıkmaktadır. Kurum için hazırlanan bu kimlikler, tasarımın hangi ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini ifade eder, logonun ofis dizaynından araç üstü giydirmeye, antetli kağıttan tabelaya kadar geniş çapta, aynı büyüklükte ve şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Bir kurumun imzası olarak bilinen kurumsal kimlikler, değiştirilmeye kapalıdır ve sürekli olarak aynı şekilde kullanılmaktadır.

 

 

Uzun bir süre aynı kurumsal kimliği kullanan firmalar, bu kurumsal kimliklerin değiştirilmesine sıcak bakmaz. Çünkü belirli bir süre kullanılan kurumsal kimlikler, tüketicinin firma imajını ezberlemesini sağlar. Bununla birlikte kurumsal kimliklerin iyileştirilebilmesi de söz konusudur. Özellikle kurumsal kimlik tasarımında ciddi problem bulunan firmalar için yeniden kurumsal kimlik tasarımı gerçekleştirilebilmekte ve firmaların daha iyi temsil edilebilmesi sağlanmaktadır.

 

Venio olarak kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarımızı sürdürüyor, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyeden karşılayacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Siz de kurumsal kimlik tasarımlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kartvizit Tasarımı

 

Zarf Tasarımı

 

Kurumsal Kimlik

 

Gizlilik PolitikasıÇerezler PolitikasıKişisel Verilerin Korunması KanunuTeslimat ve İadeMesafeli Satış SözleşmesiBlog