İzmir otobüs reklamları, reklam giydirme fiyatları, m2 fiyatları, belediye otobüsü reklam

 

Venio Ajans olarak, İzmir otobüs reklamları ve reklam giydirme çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

 

İyi yapılan bir reklam, müşterinin reklamı yapılan ürünü satın almasını, reklam veren firmanın da marka değerinin artırılmasını sağlar. Reklama yapılan harcama, hem ürün satışı hem de marka bilinirliği olarak geri döner. Böylece reklam veren kişi ya da kurumlar, yaptıkları ödemenin çok daha fazlasını geri dönüş olarak alırlar.

 

Reklamcılıkla ilgili her geçen gün daha yaratıcı fikirler ortaya çıkarken en çok önem kazanan reklamlardan biri de mobil reklamcılık olarak dikkat çekiyor. Şehir reklamcılığı kapsamında yer alan bu reklam türüyle, hareket eden araçların üzerine yapılan kaplamalar ile kişilerin dikkati çekiliyor. Mobil reklamcılıkta (Araç giydirme) en çok kullanılan araç türü ise otobüsler oluyor. Otobüsler üzerine yapılan kaplamalar ile sürekli hareket halinde olan otobüsün, ürünü binlerce kişiye göstermesi sağlanıyor. 

 

İzmir otobüs reklamlarının başarılı olması için, reklamı yapılan ürünün satışı için profesyonel çalışma gerçekleştirilmelidir. Ürüne uygun yazı fontu, yazı karakteri, görseller, konumlandırma ve slogan, ürünün satışını artıracak ve ilgi çekecek şekilde uygulanmalıdır. Bunun yanı sıra reklamın güzergah üzerinde bulunan hedef kitleye uygun şekilde tasarlanması gerekir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılmayan reklam çalışması, geri dönüş sağlamaz.

 

BELEDİYE OTOBÜSÜ REKLAM

 

Eğer siz de klasik reklam anlayışından sıyrılmak ve kişilere daha yaratıcı şekilde ulaşmak istiyorsanız, bugüne dek yüzlerce İzmir belediye otobüsü reklam çalışmasını başarılı şekilde yürüten firmamız Venio Ajans'ı tercih edebilirsiniz.

 

İZMİR OTOBÜS REKLAMLARI

 

  • İzmir otobüs reklamları ile, şehrin bir ucundan diğer ucuna gezen otobüslere reklam verebilir ve o an sokakta olan herkesin dikkatini çekebilirsiniz.
  • Yapılan araştırmalara göre hareketli reklamlar, sabit reklamlardan daha fazla ilgi çeker. Hareketli reklama yapılan harcamalar, sabit reklama göre daha fazla fayda sağlar.
  • Otobüs hareket ettiği için reklamların aynı kişilere değil, farklı kişilere gösterilme imkanı sağlanır.
  • Sabit reklamlara göre daha ekonomik olan otobüs reklamları, daha küçük bütçelerle daha fazla kazandırır. Otobüs giydirme uygulamaları, TV, gazete, radyo gibi kaynaklardan yapılan reklama göre daha ucuzdur.

 

  • Günde ortalama 20 sefer yapan otobüsler, günde ortalama 600 kilometre yol kat eder. Böylece reklamlar 600 kilometrelik bir alanda gösterilir, geniş bir lokasyonda reklam gösterimi sağlar.
  • Yaratıcı ve ilgi çeken bir otobüs reklamı, ürün satışının yanı sıra marka değerini artırır.
  • Otobüs reklamlarının sosyal medyada daha fazla paylaşılma olasılığı bulunur, yaratıcı bir reklam sosyal medyada katlanarak büyür.
  • Otobüs reklamları doğrudan satışa odaklanan ve satışı hedefleyen bir reklam çalışmasıdır.

 

İZMİR OTOBÜS GİYDİRME

 

İzmir otobüs giydirme çalışmaları, genel olarak bu iş için üretilen cast folyo ürünlerle gerçekleştirilir. Cast folyonun kullanılma sebeplerinden en önemlisi, ürünün araç kanal, kıvrım ve buna benzer noktalarda daha kolay şekilde uygulanabilmesidir. Bunun yanı sıra cast folyo ürünleri güneş ışınlarından ve dış etkenlerden en az şekilde etkilenir ve sökülme anında aracın boyasına zarar vermez.

 

İZMİR OTOBÜS GİYDİRME FİYATLARI

 

İzmir'de otobüs ve araç giydirme ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de, İzmir otobüs giydirme fiyatları oluyor. Araç ve otobüs giydirme fiyatları, reklamın büyüklüğüne, yapılacak çalışmaya, hedef kitleye ve buna benzer birçok etmene göre değişiyor. Siz de İzmir otobüs giydirme fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hürriyet Bulvarı, Hür İş Merkezi, No: 10 Kat 7'de yer alan ajansımıza, 0 232 250 0 250 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

 

Tüm otobüs giydirme reklamı çalışmalarımızı Savron Smart Media işbirliği ile gerçekleştiriyoruz. Siz de çalışmalarımızdan yararlanmak ve reklamınızı hedef kitlenize doğru şekilde ulaştırmak için hemen arayın.

Gizlilik PolitikasıÇerezler PolitikasıKişisel Verilerin Korunması KanunuTeslimat ve İadeMesafeli Satış SözleşmesiBlog