Web Yazılım ve Tasarım

Doğru arayüz ve yazılım dili ile bütün platformlarda internet sitenizde kullanıcılarınıza hizmet verebilirsiniz

 

Web Sitesi Kurmak İçin Nelere Gerek Vardır ?

Web sitesi kurmadan önce bir Alan Adı yani Domain'e sahip olmak gerekiyor. Alan adınız www.alanadi.com şeklinde yada uzantısı .net .org... vs gibi birçok uzantı olabilir. Sonra bu web sitesinizi kuracağınız Hosting Paketinizin olması gerek

 

Web sitesi nedir?

Web sitesi, web üzerindeki sayfalar; metin, görsel ve animasyon şeklinde ziyaretçisine bilgi aktaran veya hizmet sunan sayfaların tümünü kapsayan bir doküman topluluğudur.

 

Web tasarım nedir?

Web Tasarım yani web sitesi tasarlamak şüphesiz bir sanattır. Web sitesi tasarımınız işinizin iç görüsünü gösterir. Web teknolojilerinde ziyaretçi ile ilk etkileşim web siteleri üzerinden gerçekleşir. Unutmamak gerekir ki ilk izlenim daima kalıcıdır.

Ürettiğimiz Web Sitelerinin her biri benzersiz bir şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca, tasarladığımız tüm siteleri World Wide Web Konsorsiyumu tarafından talep edilen erişilebilirlik standartlarına uygundur. Web Sitelerimiz farklı ekran çözünürlüklerinde en sık kullanılan tarayıcılarda test edilmektedir.

 

 

Web yazılım nedir?

Kullanıcıların ziyaret ettiği alan adında (domain) içeriğe, hizmete, ürünlere etkileşimli bir şekilde ve bir bütünlük içerisinde ulaşmasını sağlayan alt yapı işlemidir. Bu alt yapıyı oluştururken yani Web Yazılımı yapılırken farklı yazılım dilleri kullanılabilir. Firma olarak geliştirdiğimiz web yazılımı ile; bireysel veya kurumsal firmaların istekleri analiz edilerek, geliştirmeye açık güvenilir ve modüler bir yapıya sahip bir yazılım ortaya çıkarılmaktadır. Kesinlikle hazır paket programlar kullanılmamaktadır. Web Yazılımın her aşamasını VENIO ekibi oluşturduğu için sonrasında geliştirmelere açık, güvenlik açığı olmayan, son teknolojiyi takip eden bir alt yapı oluşturulur.

Müşterilerimiz hayalini anlatır biz yazılıma dökeriz. Hiçbir şekilde hazır kod kullanılmaz. Özel yazılım her web tasarım ve web yazılım firması tarafından yapılamaz. Genellikle son zamanlarda hazır siteler hazır kodlar kullanılmaya başlandı. Web tasarım yaptıracak firmalar çoğunlukla bunun pek farkında olmayıp site tasarımını ya da yazılımını geliştirmek istediklerinde fark ederler. 

VENIO ekibi tüm web site yazılımlarını özel kodlarla yazmaktadır. O yüzden hayalinizdeki projeyi bize anlatmanız yeterli ekibimiz en kısa sürede size teslim edecektir.

Copyright 2021 Venio Agency