Tanıtım Filmi

Kurumsal Şirket Tanıtımlarınız için Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimleri çok önemlidir. Fabrika tanıtım filmi çekiminizde 4K ve full HD havadan çekim yapmaktayız. Tanıtım Filmi yapan İzmir firmaları arasında profesyonel ve kaliteli tanıtım filmi çekimi, ancak profesyonel bir ekiple yapılan ürün tanıtım filmi ve ürün video çekimi çözünürlük olarak 4K video çekimi yapılırsa etkili olmaktadır. Tanıtım Filmi Çekim firması arayışınızda Venio Ajans olarak, şirket imaj ve marka filmleriniz için öncelikle senaristlerimiz size özel bir senaryo ve iş akışı oluşturmaktadır.

 

Sonrasında ise görsel yönetmen, kameremanlar, jimmy jeeb ve hava çekim operatörümüzle yaklaşık 6-7 kişilik profesyonel video çekim ekibi ile birlikte çekimleriniz gerçekleştirilir. Bu ham görüntüler iş akışına göre profesyonel kurgu ekibi ile kısa , orta ve uzun metraj tanıtım filmine dönüştürülür. Üzerine logolarınız, farklı dillerdeki yazılarınız, isteğe bağlı Türkçe, İngilizce tanıtım filmi için Profesyonel seslendirme ile uygun müzik eşliğinde istediğiniz formatta size teslim edilir.
 

 


Kurumsal tanıtım filmi çekimi için işi markanızın kurumsal kimlik standartlarında yönetiyoruz, diğer web tasarım ve yazılım, profesyonel fotoğraf çekimi, katalog tasarım gibi kurumsal tanıtımlarınızla bir bütünlük olması açısından Venio Ajans tanıtım ekibi ile sizlere profesyonel destek vermektedir. 

Şirket Tanıtım Filmi Fiyatları ise kullanacağınız ekipmana göre jimmy jeeb kullanımına göre, seslendirme isteğine göre değişmektedir. Ekonomik tanıtım filmi fiyatlarımız ile ücretsiz hava çekimlerimiz ile sektörün en iyi çekim firmalarından biri olarak yerimizi almaktayız. Ayrıca üniversite, kolej benzeri okul tanıtım videosu çekimleriniz konusunda profesyonel destek vermekteyiz. 

Copyright 2021 Venio Agency