Google Ads Reklamları

Neden Google Ads? 

Dünyanın en çok tercih edilen reklam platformu Google ADS, her geçen gün daha fazla kişi ve kurum tarafından kullanılıyor. İnternet satışlarını ve web site ziyaretçilerini artırmak, gerçekleştirilecek hizmetleri duyurmak ve marka değerine katkı sağlamak gibi birçok reklam kampanyasında kullanılan Google ADS, bir firmanın reklam kampanyalarının en önemli unsurlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. İstenilen gün, istenilen saat, istenilen bölgede yayınlanabilen Google ADS reklamları, firmaların çok kısa süre içinde müşterilerin karşısına çıkabilmesini sağlıyor.

 

 

Google'da bulunur olun ve müşterilere erişin

Reklamlarınız için Venio ile çalışmaya başladığınız zaman birçok hizmetimizden ücretsiz yararlanabilir, sınırsız teknik destek alırsınız. Bizimle çalışmaya yeni başlayan firmalar için hediye ettiğimiz ek bütçelerle maliyet avantajı elde eder, risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız.

Google iş ortağı ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın

 

Venio olarak Türkiye'de Google iş ortaklığı bulunan birkaç reklam firmasından biriyiz. Google tarafından iş ortağı olarak seçilen firmamız ile müşterilerimizin reklamlarını yüksek kalite puanına sahip ve en düşük bütçe ile yönetmeyi sürdürüyoruz.

 

Siz de buraya tıklayarak Google Partner rozetimizi inceleyebilir, reklamlarınızın profesyonel şekilde yönetilmesi için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile hesap optimizasyonu sağlar, reklam bütçenizin daha verimli kullanılabilmesine yardımcı oluruz. Çalışmalarımız ile bütçenizi yüzde 85'e yakın oranlarla tasarruflu kullanabilir, anahtar kelimelerinizi, reklam metinlerinizi, Google içerik ve kalite yönergelerine uygun hale getirebilirsiniz.

 

Siz de Venio ile Google ADS dünyasına adım atmak için hemen arayın.

Copyright 2021 Venio Agency