E Ticaret Sistemleri

Elektronik Ticaret

Bir ürünün en hızlı ve en güvenli şekilde satılabilmesine olanak sağlayan e-ticaret sistemleri, firmaların doğru tüketiciye doğru şekilde ulaşabimesine yardımcı oluyor. Firmalar, e-ticaret sistemlerini kullanarak binlerce ürününü sergileyip müşterilere sunabiliyor, dağıtım kanalları ile de müşterilere sorunsuz şekilde ulaştırabiliyor.

 

 

Neden E-ticaret Sitesi Yaptırmalıyım?

Firmalar arasında artan rekabet, e-ticaret sistemlerinin önemini artırıyor. Firmalar, gelişmiş e-ticaret sistemlerini kullanarak ürünlerini müşterilerine ulaştırabiliyor, satışlarını da buna paralel olarak artırıyor. E-ticaret sistemleri ile firmalar istedikleri ürünleri interaktif ortamlara taşıyarak kolay şekilde reklamını yapabiliyor.

 

E-ticaret yazılımlarında özgün, profesyonel ve mobil uyumlu tasarım, filtreleme modülleri, stok takip modülü, sipariş takip modülü, haber ve duyuru modülü, güvenli alışveriş modülü, SSL, kupon modülü, hediye çeki modülü, sınırsız ürün ve kategori ekleme, üyelik sistemi ve kargo takip modülleri bulunuyor.

 

Siz de Venio e-ticaret sistemlerinden yararlanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından Venio e-ticaret sistemleriyle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Gizlilik PolitikasıÇerezler PolitikasıKişisel Verilerin Korunması KanunuTeslimat ve İadeMesafeli Satış SözleşmesiBlog