Dijital Baskı Çözümleri

 

Broşür Baskı

Bir firmanın potansiyel müşterilerine ve hedef kitlesine ulaşabilmesini sağlayan çalışmalar arasında bulunan broşür baskılar, firmanın ürünlerinin ve hizmetlerinin yer aldığı kağıtlar olarak ifade edilebilir. Venio, broşürlerin profesyonel olarak hazırlanmasını, ürün ve hizmetlerin ön plana çıkarılarak müşterilere sunulmasını sağlayarak harcanan miktarın kısa süre içinde geri dönebilmesini sağlar. 

 

Katalog Baskı

Kategorileri bulunan ürünlerin ya da hizmet gruplarının müşterilerin kolayca anlayabileceği şekilde kategorize edilerek müşterilere sunulması, katalog baskılar ile mümkün hale geliyor. Katalog içinde bulunan bu ürünler, alt kategorilere de ayrılabilir ve böylece birçok ürüne kataloglarda yer verilmektedir. Siz de katalog baskı çalışmalarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kartvizit Baskı

Günlük hayatta en çok tercih edilen pazarlama araçlarından biri olan kartvizit baskılar, bir firmanın, kişinin ya da markanın sunduğu hizmetleri ön plana çıkaran, iletişim bilgilerinin yer aldığı çalışmalardır. Profesyonel, dikkat çekici ve hatırlatıcı olan kartvizitler, kişilerin söz konusu firmaya, markaya ya da kişiye kolay şekilde ulaşılabilmesini sağlar.

 


 

Afiş Baskı

Bir firmanın ya da markanın ürünlerini, hizmetlerini ya da potansiyel müşterilerine iletmek istediği mesajları iletebileceği afiş baskılar, günümüzde en çok tercih edilen çalışmalar arasında yer alıyor. Tüm reklam çalışmalarında olduğu gibi afiş baskılarda da mesajın doğru kişilere, doğru zamanda ve doğru şekilde ulaştırılması gerekiyor. Siz de afiş baskı çalışmalarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

dergi ve broşür reklamı

 

Gizlilik PolitikasıÇerezler PolitikasıKişisel Verilerin Korunması KanunuTeslimat ve İadeMesafeli Satış SözleşmesiBlog