Biz Sizi Arayalım


Mesai Saatleri İçerisinde Call Center Ekibimiz Size Dönüş Yapacaklardır.

İzmir kurumsal web tasarım - fiyatları

En iyi web sitesini mi arıyorsunuz? İzmir kurumsal web tasarım hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

İzmir kurumsal web tasarım firmalarından Venio olarak, kurulduğumuz günden bu yana yüzlerce web tasarım projesini üstlenerek hızlı şekilde sonuçlandırmayı başardık. İzmir kurumsal web tasarım ve internet reklamcılığı konusunda her geçen gün artan tecrübemizle, müşterilerimize çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz. SEO uyumlu, paranızın karşılığını katlanarak aldığınız, Google'da ön sıralarda yer alan, zevkinize uygun, özgün web siteler oluşturarak müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

 

İzmir kurumsal web tasarım - fiyatları

 

DAHA FAZLA KİŞİYE ULAŞIN

 

İzmir kurumsal web tasarım çalışmalarımız kapsamında hızlı şekilde indexlenen, Google'da ön sıralarda yer alan, SEO mantığına uyumlu, Latent Semantic Indexing (LSI) tekniğine uygun makalelerle müşteriler tarafından hızlı şekilde bulunabilen siteler oluşturuyoruz. İzmir web tasarım firmamızdan alacağınız hizmetle, daha fazla kişiye ulaşabilecek ve gelirlerinizi artırabileceksiniz. Gerçekleştireceğimiz kapsamlı çalışmalarla sesinizi duyurabilecek ve potansiyelinizi sonuna kadar kullanabileceksiniz. Mobil uyumlu (Responsive) web siteleriniz ile herkese ulaşacaksınız.

 

İzmir kurumsal web tasarım - fiyatları

 

MARKA HALİNE GELİN

 

Bir kurumun bilinirliğinin artmasında en önemli faktörlerden biri olan reklam çalışmalarını, kurumsal kimliğinizi ortaya çıkaran web siteniz ile taçlandırın. Web sitenizde faaliyet gösterdiğiniz alanlara uygun dizayn, logo kullanımı, renk uyumu gibi faktörlerle müşterilerinizin aklında kalacak çalışmalara imza atın. İzmir kurumsal web tasarım firmamızın oluşturduğu web sitenizde referanslara, hizmetlerinize, marka öykünüze yer verin ve müşterilerinizi etkileyin.

 

İzmir kurumsal web tasarım - fiyatları

 

E-TİCARET İLE PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN

 

Yılların verdiği tecrübeyle, her geçen gün geliştirdiğimiz e-ticaret sistemimizle tanışın. Ürün yönetimi ve satış paneli ile kısa sürede ürünlerinizi sitenizde sergileyin. Eleman takibi, stok takibi, müşteri takibi ve daha birçok işi basitçe takip edin. Kullanıcı deneyimine uygun dizayn ettiğimiz sistemimizle, müşterilerinizin en hızlı şekilde satın alma işlemini gerçekleştirmesini sağlayın, satışlarınızı artırın. Venio e-ticaret sistemi ile doğru kişilere, doğru şekilde ve doğru zamanda ulaşın.

 

İzmir kurumsal web tasarım - fiyatları

 

İZMİR KURUMSAL WEB TASARIM

 

SİTENİZE ÖZEL MAİL HİZMETİ

 

Gmail ve Hotmail gibi mail uzantıları, firmanızı amatör gösterir. Uzantısının sitenizin ismi olan mail adreslerini kullanarak (Örneğin: admin@venio.com.tr) firmanızın kurumsal yönünü öne çıkarın. İzmir kurumsal web tasarım ile tüm elektronik yazışmalarınızı tek sayfadan kontrol edin.

 

İzmir kurumsal web tasarım - fiyatları

 

SİTELERİNİZE KESİNTİSİZ ULAŞIM

 

Her geçen gün yenilenen teknolojinin uygulanmasıyla, 1 saniyenin altında açılan web sitelere kavuşun. Google sıralamalarında en önemli faktörlerden biri olan web site açılma hızınız ile rakiplerinizin önüne geçin. 365 gün boyunca, kesintisiz şekilde web sitenize ulaşılmasını sağlayın. İzmir kurumsal web tasarım firması Venio, Türkiye'nin en hızlı çalışan web sitelerini oluşturmayı sürdürüyor.

 

İzmir kurumsal web tasarım - fiyatları

 

ANAHTAR KELİMELERDE ÖNE ÇIKIN

 

Venio ile çalışıyorsanız, Google'da arka sayfalarda kalmayı unutun! Uzman SEO ekibimiz, arama motoru optimizasyonu (search engine optimization) ile belirlenen anahtar kelimelerde web sitenizin Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında sıralamalarında ön sıralarda yer alması için çalışma gerçekleştiriyor. Böylece web sitenizi daha fazla kişinin ziyaret etmesini sağlıyoruz.

 

İzmir kurumsal web tasarım - fiyatları

 

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

İlk etapta aklınızdaki projenin anlatılmasını bekliyor ve web sitenizde kullanacağınız ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.

  • Web sitenizde kullanılacak araçları, görselleri, metinlerin demo gösterimini sunuyoruz.
  • Onay almamızın ardından kodlamaya ve web sitenizde yer alacak olan metinleri hazırlamaya başlıyoruz. Bu süreçte görüşmelerimize devam ediyor ve hayalinizdeki web sitesinin ortaya çıkarılmasını sağlıyoruz.
  • Hazırlıkların ardından web sitenizi demo olarak kullanıma açıyoruz. Panel eğitimlerinin ardından sitenizi herkesin görebileceği şekilde yayına alıyor ve size teslim ediyoruz.
  • Her zaman ulaşabileceğiniz, yaşadığınız problemlerin en hızlı şekilde çözülmesini sağlayacak ekibimizi sizlere sunuyoruz.

 

İzmir kurumsal web tasarım - fiyatları

 

İZMİR KURUMSAL WEB TASARIM FİYATLARI

 

Sizi de en hızlı, Google sıralamalarında üst basamaklarda yer alan, taleplerinizin tümünü gerçekleştirebileceğimiz ve hızlı şekilde satış gerçekleştirebileceğiniz web sitelerine kavuşmak için ofisimize bekliyoruz.

 

İsmet Kaptan Mahallesi Hürriyet Bulvarı Hür İş Merkezi No: 10 K: 7 D:701 Çankaya, 35210 Konak adresinde yer alan İzmir kurumsal web tasarım firmamızı ziyaret edebilir, bizlere (0232) 250 02 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede fiyat bilgisi ile aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Copyright 2021 Venio Agency