Venio olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize kurumsal site tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı, kurumsal kimlik, logo tasarımı, mail hizmeti, içerik, SEO ve anahtar kelime çalışması, Instagram, Twitter, Facebook ve Google Adwords reklamları, sosyal medya yönetimi, marka tescili, fotoğraf çekimi, firma tanıtım filmi, baskı işleri ve otobüs reklamı gibi birçok hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimizin bütçelerine en uygun çalışmayı gerçekleştiriyor, reklam ve tanıtım için harcanan bütçenin müşterilere katlanarak dönmesini sağlıyoruz. 

 

İzmir'in önde gelen reklam firmalarından olan Venio Ajans olarak 16 yıldır 5000'den fazla kişi ve kuruma hizmet sunduk ve sunmayı sürdürüyoruz. Her geçen gün artan tecrübemizle, müşterilerimize en uygun reklam çalışmaları yürüterek maksimum gelir elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Siz de Venio Ajans ayrıcalıklarından faydalanmak ve çalışmalarımızla ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin Venio Ajans'ın ayrıcalıklı müşterileri arasına katılabilirsiniz.

 

1373 Sokak No: 8 Kat: 8 Daire 81 Çankaya, Konak / İZMİR adresinde yer alan firmamıza 0 232 250 0 250 ve 0533 621 85 48 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlerle iletisim@venio.com.tr adresine elektronik posta göndererek de iletişime geçebilirsiniz.

 

Siz de size en uygun reklam fırsatlarından yararlanmak için hemen arayın.

Copyright 2021 Venio Agency